Show Leagues
X
International - UEFA Champions League 1st Qualifying Round

International - UEFA Champions League 1st Qualifying Round

  HT 0 Flora 1 - 0 Lincoln Red Imps 0
  • 36' 1 - 0
    17:00 0 Valletta FC vs B36 Torshavn 0
      18:00 0 FC Santa Coloma vs Alashkert FC 0
        18:00 0 The New Saint vs Tre Penne 0
          International - UEFA Europa League 1st Qualifying Round

          International - UEFA Europa League 1st Qualifying Round

            45 0 Rabotnicki 0 - 1 Buducnost P. 0
          • 36' 0 - 1
              44 0 FK Kapaz 0 - 0 FC Dacia Chisinau 0
                44 0 Partizani Tirana 0 - 0 Slovan Bratislava 0
                18:45 0 St. Patricks vs Jeunesse Esch 0
                  Brazil - Serie B

                  Brazil - Serie B

                  FT 22:00 0 Atletico GO 1 - 0 Criciuma SC 0
                  • 34' 1 - 0
                    Denmark - Danmarksserien Promotion Play-offs

                    Denmark - Danmarksserien Promotion Play-offs

                    17:00 0 Greve R/O Vejgaard B 0
                      Estonia - Cup

                      Estonia - Cup

                      15:30 0 Pirita JK Reliikvia R/O JK Terav Sats 0
                        Finland - Veikkausliiga

                        Finland - Veikkausliiga

                          56 0 VPS Vaasa 2 - 0 Ilves 0
                        • 42' 2 - 0
                        • 2' 1 - 0
                            56 0 Inter Turku 0 - 2 SJK Seinajoki 0
                          • 50' 0 - 2
                          • 47' 0 - 1
                            Finland - Ykkonen

                            Finland - Ykkonen

                              56 0 AC Oulu 0 - 0 KTP 0
                                56 0 Ekenäs IF 1 - 1 Jyvaskyla JK 0
                              • 40' 1 - 1
                              • 18' 0 - 1
                                  56 0 Grankulla IFK 1 - 0 KPV 0
                                    56 0 Haka Valkeakoski 2 - 0 Jazz 0
                                  • 44' 2 - 0
                                  • 7' 1 - 0
                                    Iceland - Urvalsdeild

                                    Iceland - Urvalsdeild

                                    19:15 0 Fylkir Reykjavik vs Vikingur Reykjavik 0
                                      19:15 0 Vikingur Olafsvik vs Throttur Reykjavik 0
                                        International - CAF Champions League Group A

                                        International - CAF Champions League Group A

                                        20:00 0 Al Ahly vs ASEC Mimosas 0
                                          International - CAF Confederation Cup Group A

                                          International - CAF Confederation Cup Group A

                                          FT 13:00 0 Young Africans 0 - 1 TP Mazembe Englebert 0
                                          • 75' 0 - 1
                                            International - CAF Confederation Cup Group B

                                            International - CAF Confederation Cup Group B

                                            20:00 0 Al Ahli Tripoli vs Kawkab de Marrakech 0
                                              International - Club Friendlies

                                              International - Club Friendlies

                                              FT 13:00 0 Kalmar FF 3 - 2 IF Elfsborg 0
                                                15:00 0 FC Krasnodar R/O FK Afips Afipsky 0
                                                  15:30 0 Jablonec R/O Tatran Presov 0
                                                    16:00 0 Dinamo Zagreb R/O Steaua Bucuresti 0
                                                      16:00 0 Zenit St. Petersburg R/O FK Qarabagh 0
                                                        16:30 0 Hartberg R/O Mattersburg 0
                                                          17:00 0 Djurgarden R/O Ostersunds FK 0
                                                            17:00 0 Esbjerg fB R/O Vejle Kolding 0
                                                              17:00 0 Wiedenbruck R/O Lotte 0
                                                                18:45 0 Forfar Athletic R/O Raith Rovers 0
                                                                  Peru - Primera Division Clausura

                                                                  Peru - Primera Division Clausura

                                                                  18:15 0 Union Comercio vs Cesar Vallejo 0
                                                                    20:30 0 Deportivo Municipal vs Juan Aurich 0
                                                                      Singapore - Singapore Cup

                                                                      Singapore - Singapore Cup

                                                                      FT 11:00 0 Albirex Niigata FC 2 - 0 Geylang International FC 0
                                                                      • 53' 2 - 0
                                                                      • 1' 1 - 0
                                                                        Sweden - Superettan

                                                                        Sweden - Superettan

                                                                        17:30 0 GAIS vs Degerfors IF 0
                                                                          Venezuela - Copa Venezuela

                                                                          Venezuela - Copa Venezuela

                                                                          19:00 0 Arroceros de Calabozo vs Atletico Venezuela 0
                                                                            19:30 0 Potros de Barinas vs Llaneros Guanare 0
                                                                              19:30 0 Policia de Lara vs Portuguesa FC 0
                                                                                20:00 0 Estudiantes Caracas vs Deportivo Petare 0
                                                                                  20:00 0 Titanes FC vs Estudiantes Merida 0
                                                                                    20:00 0 Gran Valencia vs Monagas SC 0
                                                                                      20:30 0 Real Frontera FC vs Urena 0